Efeler'de Beko Servisi olarak ürünlerinize profesyonel teknik ekiple hizmet sunuyoruz.

"Değerli müşterimiz Efeler'de Beko ev aletlerine servis hizmeti sunan firmamızın web sayfasına hoşgeldiniz.Bu web sayfası üzerinden bulunduğunuz konum için Özel Servis statüsünde Efeler Beko Servisi talebinde bulunabilir esnek fiyatlara aynı gün tamir ve bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Aşağıdaki butona tıklayarak telefon numarası bilgilerimize erişebilirsiniz."

» 0256 215 00 01

Efeler Beko Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Kuruluş ilkelerimiz her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sabit fiyatlarla Efeler içerisinde teknik servis hizmeti sunmaktır.Ve bu sayede sektördeki başarı çıtamızı daha üst kademelere çıkarmak birincil hedefimiz olmuştur.

Tamir ve Bakım için Geniş Beko Servis Ağı

Servis bölgelerimizi önemsiyoruz.Kısaca Efeler'de hizmet sunduğumuz bölgelerden bahsedecek olursak Aydın'ın tüm ilçelerinde mesai saatlerimiz dahbölgesinde hızlı ve kesintisiz olarak beyaz eşya ve klima grubu ürünlerinize teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Teknik Servisi kapsamında tamir ettiğimiz Beko ürünler

Teknik ekiplerimiz belli başlı bölümlerden oluşmaktadır.Sıralayacak olursak Beko Buzdolabı Servisi,Klima Servisi,Bulaşık Makinesi Servisi ve Çamaşır Makinesi Servisi ile Beko Televizyon (Tv) Servisi teknik hizmet verdiğimiz bölümlerin başlıcalarıdır.Ve bu bölümlerde özel servis alacağınız hizmetlerde onaracağımız tüm cihazlar 1 yıl garanti kapsamındadır.

Randevulu Servis

Çalışan veya gün içerisinde müsait olmayan müşterilerimiz için randevulu servis hizmetini geliştirdik.Kısaca açıklayacak olursak bizleri ararsanız mesai saatlerimiz dahbölgesinde iki saat aralığı seçmenizi istiyoruz.Bu sayede sizlerin müsait olduğu aralıkta hizmet veriyor aynı zamanda gün içinde planlı düzenimiz ile sizleri fazla bekletmeden Beko ürününüzde arıza tespiti yapıyoruz.

Beko Elektrikli Ev Aletlerinde Enerji Verimliliğinin Önemi

Özel servis olarak işimizi sadece maddi kazanç olarak görmüyoruz tüketicilerimizi her zaman enerji tasarrufu hakkında bilgilendiriyoruz.Çünkü bu konuda geleceğimizi önemsiyor ve azda olsa çevreye katkıda bulunmak istiyoruz.

Hızlı Servisler

Beko beyaz eşyanız veya klimanız arızalanabilir ve siz acil servis ihtiyacı duyabilirsiniz.Bu konuda alanında uzman servislerimizi hemen tarafınıza yönlendiriyor cuzi bir fiyatla arıza tespitinizi gerçekleştiriyoruz.

Gelişmiş Çağrı Merkezi

Firmamızın en çok önemsenen çağrı merkezleri ile siz değerli Beko tüketicilerini telefonda fazla bekletmiyor yurt içi arama tarifelerinizle hemen bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz.Sorunlarınızı güleryüzlü ve ilgili personellerimiz ile dinleyerek sizleri yönlendiriyor veya arıza kaydınızı çok kısa bir sürede oluşturuyoruz.

Efeler Beko Servisi | 0256 215 00 01

Beyaz eşya klima kombi endüstrisi günümüzde her zaman hızlı gelişen sektörlerden biri olmuştur.Elektrikle beraber yaşantımıza giren bu ev aletleri çağımızın koşulları gereği sürekli kullanmakta olduğumuz cihazlardan olmuşlardır. Senelerin sürekli kullanımı içinde beyaz eşya ve klima kombi cihazları dönem dönem sorunlar çıkartıp siz tüketicileri zor durumlarda bırakmış olsada her zaman özel teknik servisler hızlı çözümler üretme içinde olmuştur.Evde kullanmakta olduğunuz bu ürünlerde arıza var diye sorun etmeyin tamir işletmemiz elektrikli ev aletleri sektöründe uzun yılların verdiği tecrübe ile sahasında profesyonelliği kavramış düşünce içinde müşterisine söz konusu hadisede sürekli yardımcı olma çabasındadır. Ürünlerimizi taze tutmada evimizde başrolü oynayan buzdolaplarından bahsedecek olursak buzdolabı zamanla koşulları gereği kullanıcısını sıkıntıya sokabilir bizler Özel Servis statüsünde hizmet veren Efeler Beko Servisi olarak her zaman olduğu gibi sorun çıkarmış bu cihazlara işinde bu güne kadar tecrübesinde söz ettiren ekiplerimiz nezaretinde tamir ve bakım işlemlerinde müdahale etmekteyiz.Garantisi bitmiş Beko buzdolabınızda soğutma sorunu ile karşı karşıya kalmışsanız bu arızanın bir kaç nedeni vardır.Tüketici olarak size önerimiz prizinizi kontrol edin kontrol sonrası prizde arıza yoksa buzdolabınızın kontrol panelindeki ayarlara göz atın ayarlarda problem görünmüyor diyorsanız firmamız işinde uzman teknisyenlerimiz eşliğinde arızalı cihazınıza sizin belirlediğiniz gün ve iki saat aralığına randevu vermektedir. Çamaşır makinesi ise günümüzde vazgeçilmez teknolojik ürünlerden biridir.Hiç bir zaman önemini yitirmemiş bu ürünün ise kullanımı her geçen gün artmaktadır.Her zaman kullanımda olup biz insanlara yardımcı olmakta olan bu cihaz adeta görünmez bir kahraman gibi evimizdeki tüm çamaşırları yıkamakta bu koşullar çerçevesinde çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Evimizin bir bakıma herşeyi olan bu cihazlar gün gelip arıza yapınca işte o vakit anlıyoruz daha çok kıymetini.Efeler Beko Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olan işletmemiz ise kuruluşundan bu güne kadar geçen zamanda biriktirdiği bilgi beceri ve saha tecrübesini her zaman müşterisine yansıtma çabası içinde olmuştur. Kullanmakta olduğunuz arıza çıkarmış ve garantisi bitmiş Beko Çamaşır Makinesi için düşüncelerimiz ilk etapta elektrik prizlerini kontrol etmeniz sonrası için kapağın tam kapanmasına dikkat etmenizdir.Bunun yanında şebeke suyunun açık olması ve su tahliye filtresi temiz olması da cihazın çalışması önemli bir husustur.Tüm bu kontroller sonunda problem devam ediyor diyorsanız "Özel" olarak hizmet sunan Beko Servisi Efeler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.Kaliteli işçilik orijinal yedek parça kullanan işletmemiz sorunlu beyaz eşya klima ve kombi cihazlarına uygun fiyat sunarak yardımcı olmaktadır.

Size Özel Efeler Beko Servisi

Profesyonel bir düşünce içinde müşterisine "garantisi satış sonrası sona eren" elektrikli ev aletleri arızalarında hızlı etkili çözümler bulan servisimiz on yılların tecrübesini işine katarak bu günlere gelmiş nadir kuruluşlardandır. Yaşam alanımızda vazgeçilmez diğer bir cihaz olan Bulaşık Makinesi her ne kadar basit bir yıkama düzeneğine sahip olsada tüketicilerin dikkat etmesi gereken hususların başında sık aralıklarla Makineyi boş yıkama yaptırmasıdır. Kurallar çerçevesinde kullanımına dikkat edeceğimiz bu ürünün çalışma performansını artıracaktır.Bulaşık Makinesi kullanıyorsanız bizlerin her zaman önerisi kaliteli deterjan kullanımı ve ayda bir kaç defa boş yıkamayı denemenizdir. Bölgesinde kendini kanıtlamış onarım ustaları ve donanımlı servis araçlarıyla çözülemez denilen Beko Bulaşık Makinesini yerinde tamiratını yapabilme yeteneğine sahip olan servisimiz bulaşık makinelerinin çalışma stillerine oldukça hakim olup en basit haliyle bulaşık makinelerinin çalışma şekillerini özetlyecek olursak bulaşık makinesi çalışması şebekeden suyu çekip belli bir ısıya geldikten sonra basınç ile suyu püskürtmesiyle yıkama gerçekleşir.Pazartesi Cumartesi 09:00-18:00 saatleri aralığında hizmet veren servisimiz gelişen ve büyüyen servis ağıyla Özel Efeler Beko Servis hizmeti için telefonlarınızı bekliyor olacaktır. Garantisi bitmiş Beko buzdolabınızın çamaşır makinenizin bulaşık makinenizin veya klimanızın teknik onarımında hızlı sonuç almak istiyorsanız bizler hizmet alanı olan Efeler bölgesinde eğitimli personeli ve her vakit koşulları zorlayarak sunduğumuz teknik servis seçeneklerimizle arızaları yerinde onarmaktayız. Buzdolabı Klima Çamaşır ve bulaşık makinesi arızası yaşıyorsanız önce işinde uzman kuruluş ve kişileri tercih edin.Özünde güveni merkeze alan bir düşünceyle çalışan teknisyenler tecrübesini sahaya yansıtarak uygun fiyat içinde arızaları onarmaktadır. Firmamız uzun süreli tecrübe ile sonuç alan kurumsal kuruluşlardan biridir. Kurumsal bilinci destek alan fikir ile tamirat ve bakım işinde lider olan nadir firmalardan biri olan ve Efeler'de yer alan tamirhanemiz her zaman müşteri odaklı çalışarak ve güven kazanarak bu günlere gelmiştir. Sizlerde Efeler bölgesinde "Özel Servis" olarak Efeler Beko Servisi talep etmek isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Efeler Beko Servisi olarak nasıl çalışıyoruz?

Efeler'de hizmet veren teknik servis olarak sizleri bizden hizmet aldığınız taktirde özel servis sürecimizin nasıl işlediği hakkında kısaca bilgilendirmek istiyoruz.Hem bu sayede bizden Beko Servis Hizmeti almadan önce süreci öğrenebilir bu kapsamda cihazınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Efeler Teknik Servisi

Öncelikle gerekli bilgileri toplarız.

0256 215 00 01 numaralı hattımızdan bize ulaştığınız taktirde müşteri temsilcimiz Beko cihazınızın modelini öğrenerek arızası hakkında sizlerden detaylı bilgi edinir.Ve daha sonra arıza kaydınızı oluşturmak için adınızı soyadınızı adresinizi ve sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası rica eder.Sonra teknisyenlerimizin müsait olduğu aralıkları sizlere bildirerek iki saat aralığında seçim yapmanızı ister.Seçiminizi yaptıktan sonra arıza kaydınız işleme alınır ve böylece Beko ev aletiniz için "özel servis" süreci başlamış olur.

Alanında uzman teknisyenlerimizi tarafınıza yönlendiririz.

Teknik bilgi ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda bilgili olan teknisyenlerimizi Beko cihazın bulunduğu konuma gönderir yerinde arıza tespiti yaparız.Daha sonra tüketicimize bu arızanın neden olabileceğini tamirin veya değişimin mümkün olup olmadığını ve maliyetinin ne kadar tutacağı hakkında kısa bir bilgilendirme yaparız.Ve eğer mümkünse Beko cihazınızdaki arızayı her zaman yerinde onarmayı tercih ederiz.Eğer ciddi bir arıza ise atölyemize donanımlı araçlarımız ile götürür orada tamir işlemlerini başlatırız.

Efeler'de Uzman Teknisyenler
Müşteri Memnuniyeti Efeler Teknik Servisi

Test İşlemleri Ve Tamir Sürecinin Sonlanması.

Eğer Beko buzdolabınızı bulaşık-çamaşır makinenizi veya klimanızı atölyemize aldıysak atölyeci ustalarımız tarafından aynı gün tamir işlemlerine başlanılır.Onarım bittikten sonra çeşitli testlere sokulur.Cihaz testleri başarıyla tamamlarsa paketlenerek teslim ekibine gönderilir.Araca yüklendikten sonra sizin müsait olduğunuz zaman diliminde montajı yapılarak evinize teslim edilir.Teslim edilme sürecinde gerekli servis fişlerinizi tarafınıza sunarız.Bunlar cihazda değişen parçanın 1 yıl garantili olduğunu belirten ve adresimiz ile detaylı iletişim bilgilerimizin yer aldığı teknik formlardır.Bunları lütfen kaybetmeyiniz.Bu ilgili belgelerde teslim edildikten sonra süreç tamamlanmış olur.Cihazınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz :)

"Efeler Beko Servisi Telefon Numarası"

“Servisimize 0256 215 00 01 aracılığıyla operatörümüze ulaşabilir Efeler için direkt teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.Bizler Beko Servisi olarak sizlerin telefonlarını memnuniyetle bekliyor olacağız.”

Hemen Ara